Epaycode

Söz konusu sanal kart olduğunda Epaycode en ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Tabi ki insanlar öncelikle seçenekleri değerlendirmeli ve artılarını araştırmalıdır. Her an güvenilir bir şekilde yatırım sağlamanız mümkün olacaktır. Kullanıcılar kendilerine hem güvenilir hem de her yerde geçerli ödeme seçenekleri arıyor.

Ancak, o kadar çok yöntem var ki kaliteli bir yöntem bulmak her zaman çok kolay olmuyor. Sanal kartlar ile ödeme yapmak ise her zaman yüzleri güldürüyor. Söz konusu Epaycode olduğu zaman sadece Avrupa’da değil, Türkiye’de de pek çok kişi bu sistemi kullanıyor.

Epaycode

Öncelikle belirli bir limite kadar kod olmadan işlem yapılabiliyor ancak, bir noktadan sonra PIN kodu girilmesi gerekiyor.

Hesap açmadan kart sahibi olunamıyor. O nedenle hesabınızı açmalı, ardından da içine bakiye yüklemelisiniz. Daha sonra kullanımlarınızda bakiyenizin ne kadar olduğunu bilir, ona göre hamle yapabilirsiniz.

Kullanıcılar bu yöntemi bütçe koruma açısından tercih ediyor. Bütçenizin ne kadar olduğunu bildiğiniz için aşım söz konusu olmuyor.

  • Epaycode Nasıl Kullanılır?

Kullanım aşamasında insanlar epaycode sisteminden oldukça memnun kalıyor. Öncelikle form dolduruyor ve kendinize bir kart satın alıyorsunuz.

Almış olduğunuz kart sayesinde ise herhangi bir sorun yaşamadan işlem yapmanız mümkün oluyor. Alt ve üst sınırların bilinmesi, rahat hareket edilmesi anlamında sizlere yardımcı olacaktır.

Bunun yanında sorunsuz yatırım ve çekim yapmak istiyorsanız PIN kodunun da her an yanınızda olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Kişisel bilgilerinizi korumanız çok kolay.

Çünkü bu kart ile işlem yaparken herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmayacaksınız.

Epaycode Limitleri

İnsanlar istedikleri her an yatırım yapma ve çekim gerçekleştirme hakkına sahip oluyor. Burada alt limitin 10 Euro değerinde olduğu biliniyor. Üst limit ise 10 bin Euro olarak karşınıza çıkıyor.

Her bir kartın da tek bir kullanımlık olduğunu unutmamalısınız. Epaycode yöntemi aracılığı ile ne kadar harcayacağınızı net şekilde takip edebiliyorsunuz.

Özellikle de kart birleştirilebiliyor ancak, ayrıştırılamıyor. O nedenle de bakiyenizi harcarken bu detaya dikkat etmeniz gerekiyor.

  • mbets.net/

Genele bakıldığı zaman hem yurt içinden hem de yurt dışından kullanıcılar kişisel bilgilerini koruma amacı ile sanal kart sistemlerini tercih ediyor.

Bu sayede aktarılan paralarda adınız, adresiniz ya da numaranız hiçbir şekilde geçmiyor. Epaycode sistemi çok tanındık bir yöntem. O nedenle de insanlar bu yönteme anında güveniyor.

Hem sorunsuz hem de kaliteli bir yatırım işlemi yapabilmeniz için aşağıdaki seçenekleri incelemelisiniz. Aynı zamanda kurallara da her an uyum sağlamış olmanız çok önemlidir:

  1. Kullanılan yöntem oldukça uygun limitler üzerinden hizmet veriyor.
  2. Kişisel bilgilerin hiçbir şekilde paylaşılmadığını görebiliyorsunuz.
  3. Komisyonları öderken hiçbir şekilde zorlanmıyorsunuz.
  4. 30 Euro üzerindeki yatırımlarınızda mutlaka PIN kodu girmeniz gerekiyor.

Günümüzde özellikle ülkemizde güvenilir bahis siteleri bu tip yöntemleri kullanmakta ve çağın gerekliliğini ve teknolojinin nimetlerini kullanmaktalar..

Yorum yapın