Tumcash

Tumcash sayesinde insanlar sadece TL ile yatırım ve çekim yapıyor. Yani kur farkı yapılan yatırım ve çekimlerin tutarını değiştirmiyor. TL’nin karşılığı düşük olduğu için bu çok önemli bir artı olarak sunuluyor.

Avrupa’dan sonra Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ön ödemeli kart sistemleri aracılığı ile anlık gelir elde edebiliyor, kaliteli yatırımlar yapabiliyorsunuz. O nedenle önce TL üzerinden işlem yapabiliyor olmanız insanları cezbeden bir durumdur.

Tumcash

İnsanlar genel olarak ön ödemeli kartlar ile ideal bir işlem sağlayabiliyor. TL ile para yatırabiliyor ve çekebiliyor olmanız en ideal seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Üstelik çok kısa bir süre içinde çekim..

Ve yatırım işlemlerini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Kısa sürede yatırımınızın karşı tarafa geçtiğini görebiliyorsunuz. İnsanlar 5 dakika içinde işlemlerin sonuçlandığını net şekilde görebiliyor.

Tum Cash sistemi sıklıkla tercih ediliyor çünkü artısı çoktur. Tumcash ön ödemeli sistemlerin en ideali olarak karşınıza çıkıyor. Ödeme yaparken herhangi bir sorun yaşamıyor olmanız da lehinize olan bir durum oluşturuyor.

  • Tumcash Nasıl Kullanılır?

Kullanım konusunda Tumcash en ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Pek çok kişi hem hızlı hem de sorunsuz şekilde işlem yapabiliyor. Öncelikle kartı satın almanız lazım.

Satın al seçeneğine tıklayarak kişisel bilgilerinizi verebilir, direkt olarak işlem yapabilirsiniz. Üye olmadan kartı kullanmanız mümkün değil. O nedenle eğer ki üye olamıyorsanız karta da sahip olamazsınız.

Üye olma aşamasında her ne kadar kişisel bilgileriniz veriliyor olsa da bu bilgileri hiçbir şekilde başka alanda görmeyeceksiniz. Kart numarası, CVV kodu ve son kullanma tarihi ile birlikte sorun yaşamadan hızlıca işlem yapabilirsiniz.

  • Tumcash Limitleri

İnsanlar döviz üzerinden para yatırırken çok zorlanıyor. O nedenle Tumcash yöntemi ile TL üzerinden yatırım yapma şansına sahip oluyorsunuz. Üstelik sunulan limitlerin de oldukça uygun olması kullanıcıları memnun eden bir durum olarak karşınıza çıkıyor.

İnsanlar burada en az 20 TL değerinde bir ödeme yapma şansına sahip oluyor. Bu aşamada üst limitlerin de 5.000 TL değerinde olduğunu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda burada kart birleştirme şansına sahip olduğunuzu da fark edebiliyorsunuz.

Kartın içindeki bakiyeyi bölme şansınız ne yazık ki yok. Sadece birleştirme sağlamanız mümkün oluyor. Bu nedenle de Tumcash yöntemi kullanıcılar için büyük ölçekli yatırımlarda mantıklı bir seçim oluyor.

  • Tumcash Artıları

Kullanıcılar genel olarak Tumcash yöntemi ile ödeme yapabiliyor ve çekim sağlayabiliyor. Aynı zamanda bu yöntem pek çok sitede aktif olarak kullanılıyor. Ancak, öncelikle kurallara uyum sağlamak çok önemlidir.

Üye olmadan işlem yapılması söz konusu olamıyor. Kişisel bilgilerinizi vererek üye olmanız önemli bir konudur. 3D SSL sisteminin var olması da etkili bir durumdur. Bunun yanında 20 TL ile 5 bin TL arasında..

Bir limit seçeneği vardır. Kur farklılığı etkilemez. Bu yöntem için herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmiyor. Aynı zamanda herhangi bir şekilde bekleme yapmanıza da gerek kalmıyor. Kaçak bahis severlerin yeni adresi..

Yorum yapın